NIKE MERCURIAL VAPOR!
CzasDodane 2013-02-27, id ogłoszenia: 158
SkomentujOpis przedmiotu

Mam na sprzedaż buty piłkarskie Nike Mercurial Vapor VI roz. 44. Buty są używane. Stan obuwia oceniam na bardzo dobry. Dla zainteresowanych wstawiłem kilka fotek.


Serwis centrumpilkarskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia ani jego późniejszą realizację. Wyłączną odpowiedzialność w powyższym zakresie ponosi użytkownik zamieszczający ogłoszenie w serwisie.

6049 wyświetleń
Udostępnij: |
Kupię
obrazek

Piłka Adidas "The Albert"

aaa

1.00 PLN Więcej
Sprzedam
obrazek

Rękawice bramkarskie roz. 9.5

Rękawice bramkarskie roz. 9.5

150.00 PLN Więcej
Sprzedam
obrazek

Adidas Predator X profesjonalne

obuwie profesjonalne

150.00 PLN Więcej
Kup teraz
250.00 PLN
Chcesz zobaczyć dane ogłoszeniodawcy?
Załóż konto lub zaloguj się.
O nas

Lubisz grać w piłkę? Chcesz grać lepiej? Poznaj swoją broń!

Jeżeli grasz w piłkę nożną, interesujesz się sprzętem piłkarskim i chcesz być zawsze na bieżąco z nowymi trendami na rynku a także poznać materiały oraz technologie wykorzystywane przy produkcji butów, koszulek piłkarskich, piłek czy też rękawic bramkarskich, zapamiętaj nasz adres.

Dzięki nam, poznasz opinie piłkarzy o sprzęcie w którym grają a także będziesz mógł podyskutować na forum. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące doboru sprzętu piłkarskiego, sposobu jego konserwacji, itd.

Część naszego serwisu chcemy oddać w Wasze ręce i jeżeli tylko będziecie mieli pomysł, na ciekawy artykuł lub też będziecie wiedzieli o czymś, co umknęło naszej uwadze, taka informacja znajdzie się w portalu a najaktywniejsze osoby będziemy nagradzać.

Copyright © 2012-2013 Centrumpilkarskie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka prywatności |

Do góry do góry
Copyright Centrumpiłkarskie.pl. All Rights Reserved
Do góry do góry