Piłka Adidas "The Albert"
CzasDodane 2012-12-27, id ogłoszenia: 149
SkomentujOpis przedmiotu

dadafxcacsdc


Serwis centrumpilkarskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia ani jego późniejszą realizację. Wyłączną odpowiedzialność w powyższym zakresie ponosi użytkownik zamieszczający ogłoszenie w serwisie.

5742 wyświetleń
Udostępnij: |
Sprzedam
obrazek

Rękawice bramkarskie roz. 9.5

Rękawice bramkarskie roz. 9.5

150.00 PLN Więcej
Sprzedam
obrazek

Adidas Predator X profesjonalne

obuwie profesjonalne

150.00 PLN Więcej
Sprzedam
obrazek

NIKE MERCURIAL VAPOR!

Nike Mercurial Vapor

250.00 PLN Więcej
Zaoferuj
1.00 PLN
Chcesz zobaczyć dane ogłoszeniodawcy?
Załóż konto lub zaloguj się.
O nas

Lubisz grać w piłkę? Chcesz grać lepiej? Poznaj swoją broń!

Jeżeli grasz w piłkę nożną, interesujesz się sprzętem piłkarskim i chcesz być zawsze na bieżąco z nowymi trendami na rynku a także poznać materiały oraz technologie wykorzystywane przy produkcji butów, koszulek piłkarskich, piłek czy też rękawic bramkarskich, zapamiętaj nasz adres.

Dzięki nam, poznasz opinie piłkarzy o sprzęcie w którym grają a także będziesz mógł podyskutować na forum. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące doboru sprzętu piłkarskiego, sposobu jego konserwacji, itd.

Część naszego serwisu chcemy oddać w Wasze ręce i jeżeli tylko będziecie mieli pomysł, na ciekawy artykuł lub też będziecie wiedzieli o czymś, co umknęło naszej uwadze, taka informacja znajdzie się w portalu a najaktywniejsze osoby będziemy nagradzać.

Copyright © 2012-2013 Centrumpilkarskie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka prywatności |

Do góry do góry
Copyright Centrumpiłkarskie.pl. All Rights Reserved
Do góry do góry